enpl

O Firmie

Jesteśmy aby spełniać Wasze oczekiwania

KompServis to profesjonalna firma działająca w obszarze szeroko pojętej Informatyki na terenie całego kraju. Łącząc nasze doświadczenia z różnych dziedzin, oferujemy kompleksowe usługi dbając o ich wysoki poziom.

Głównym profilem działalności jest projektowanie i wykonywanie portali, stron internetowych dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele rozwiązań, które w dobie rozbudowanego i agresywnego marketingu są niezbędnym elementem promocji.

Dzięki zastosowaniu wypracowanych przez nas rozwiązań idealnie dostosowujemy projekty do oczekiwań naszych Klientów, dostarczając Państwu produkt zgodny z aktualnymi wymogami branży programistycznej i graficznej.

Zważając na fakt, iż KompServis to młoda firma pracująca na markę, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, bezproblemowy kontakt (m.in. za pomocą Live Support’u na stronie) oraz szeroko rozumianą współpracę. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, cennikiem oraz portfolio, które na bieżąco aktualizujemy o nowe pozycje.

Nasza firma zajmuje się również naprawą notebooków oraz komputerów stacjonarnych. Naprawiamy uszkodzenia zarówno sprzętowe jak i związane ze szkodliwym oprogramowaniem. W ramach usług związanych z oprogramowaniem oferujemy również odzyskiwanie utraconych danych.

Współpraca z największymi dostawcami sprzętu IT pozwala nam zaoferować Państwu towar najwyższej klasy w  konkurencyjnych cenach.  Aktywnie dostosowujemy się do wymagań Klientów oraz aktualnych trendów rynkowych.

Celem firmy jest również dbanie o ciągłość pracy Państwa zaplecza informatycznego w firmie lub domu. Wszystko to z troską o zasoby oraz realizację potrzeb naszych Klientów. Korzystając z naszych usług wybierają Państwo gwarancję stabilności i postępu informatycznego.