enpl

Tworzenie Stron WWW

Tworzymy strony w oparciu o najnowsze narzędzia i rozwiązania. W trakcie realizacji projektu jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientem.

Projektowanie stron WWW

KompServis to firma wszechstronna, nie mniej jednak profil jej działalnosci głównie skupia się na projektowaniu stron oraz aplikacji internetowych. Wszechstronność opiera się na wiedzy, dużym zaangażowaniu i na pasji naszych współpracowników względem wykonywanej pracy – ponieważ wszechstronność w tym przypadku to ilość metod użycia.

Zajmujemy się zarówno tworzeniem indywidualnych stron www, tworzymy strony także dla firm oraz duże portale społecznościowo-informacyjne. W naszej ofercie znajdują się również sklepy internetowe. Nasi klienci bardzo często, wraz z usługą projektowania strony internetowej zamawiają również usługę projektowania tzw. identyfikacji wizualnej firmy. Polega to na stworzeniu logo firmy, strony www, oraz materiałów reklamowych tj. wizytówek, ulotek banerów. Wszystko to zachowane jest bowiem w jednej stylistyce i zachowuje wzajemnie charakter wizualny firmy.

Zdajemy sobie sprawę z roli jaką w obecnych czasach odgrywa dobra strona internetowa, jest ona bowiem wymaganym elementem dobrze rozwijającego się przedsiębiorstwa. Stanowi nie tylko swego rodzaju reklamę, ale także informator i przewodnik dla potencjalnego klienta. 

 

Wizytówka

 1. Jest to strona internetowa składająca się z jednej podstrony.
 2. Zawiera najważniejsze dane o firmie lub osobie wraz z galerią zdjęć oraz mapką.
 3. Jest najprostszą i najtańszą formą promocji.

Cena od: 500 zł netto

Strona Standard

 1. Strona Standard to opcja realizacji, która przewiduje zaprojektowanie do 5 podstron (np. strona główna, kontakt, oferta, galeria zdjęć itp.).
 2. W tej ofercie już zapewniamy wdrożenie CMS (system zarządzania treścią), który umożliwia późniejszą samodzielną zmianę danych i zdjęć (bez ingerencji programisty).
 3. W tym pakiecie zapewniamy również darmową promocję w social media (FanPage, Google+) oraz uruchomienie usług Google takich jak Google Analytics oraz Narzędzia dla Webmasterów.
 4. Oferta godna uwagi.

Cena od: 1000 zł netto

Strona Extended

 1. Opcja Extended to najbogatszy pakiet, który oferuje wykonanie do 20 podstron, dedykowaną grafikę, wdrożenie CMS umożliwiającego późniejszą samodzielną zmianę danych i zdjęć (bez naszej ingerencji).
 2. W tym pakiecie gwarantujemy darmowe stworzenie identyfikacji wizualnej (logo, wizytówka, szablon), FanPage, Google + oraz uruchomienie usług Google Analytics, Narzędzia dla Webmasterów, Google Miejsca (firma oznaczona na stałe w mapach google).
 3. Strona Extended pozwala na nieograniczone możliwości rozbudowy o np. formularze kontaktowe, mapy, strefy klienta lub kontakt online z odwiedzającym naszą stronę gościem.
 4. Zapewniamy także umieszczenie strony w wyszukiwarkach oraz optymalizację strony pod kątem SEO.
 5. Dodatkowe funkcjonalności

Cena od: 2000 zł netto

Wszystkie strony projektowane są w zgodzie z najnowszymi standardami. Obecnie nasze strony projektujemy i wykonujemy z wykorzystaniem technologii HTML5, CSS3, JavaScript, PHP5, ActionScript i Flash.