enpl

Wirtualne Spacery

Wirtulany spacer to efektowna aplikacja pozwalająca na wirtualne zwiedzanie i poruszanie sie po wybranym terenie czy obiekcie.

Spacerkiem do sukcesu!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wymogom coraz bardziej konkurencyjnego rynku, proponujemy nowoczesny sposób multimedialnej prezentacji w postaci wirtualnego spaceru.

Ten środek reklamowy coraz częściej stosują hotele, ośrodki rekreacyjno – wypoczynkowe , a nawet miasta które chcą aby potencjalny turysta po obejrzeniu niektórych lub najciekawszych zakątków i atrakcji danego regionu zechciał go odwiedzić.

Takie działanie nie jest też obce na gruncie kultury polskiej i światowej czego najlepszym przykładem są galerie, muzea a nawet obiekty sakralne. Jak widać wachlarz możliwości tego medium jest praktycznie nieograniczony a jego wyjątkowość polega na multitimedialno-fotograficznym zabiegu połączenia ze sobą precyzyjnie dobranych fotografii, które wraz z opisem tworzą integralną całość i dają wspaniały efekt.

Wirtualny spacer składa się z kilkunastu bądź nawet kilkuset panoram, które po oprogramowaniu można obracać w różne strony. Na panoramach rozmieszczone są punkty po kliknięciu których zostaniemy przeniesieni do kolejnej panoramy o nowym punkcie widzenia.

Dlatego jeśli pragną państwo pokazać swoje osiągnięcia w sposób innowacyjny i kompatybilny ze współczesnym społeczeństwem informacyjnym zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Wirtualny Spacer – realny sukces !