enpl

Outsourcing IT

Outsourcing informatyczny to korzystanie z zasobów oraz usług zewnętrznych firm informatycznych, które taniej i efektywniej zrealizują za Ciebie szereg zadań IT.

Outsourcing usług informatycznych polega na wykonywaniu prac związanych np. z administracją sprzętowych i programowych zasobów informatycznych w celu zwiększenia skuteczności i efektywności prowadzonej przez Państwa działalności.

Konkretnymi argumentami przemawiającymi „za” outsourcingiem to m.in. redukcja kosztów (nie trzeba szkolić kadry pracowniczej w zakresie IT), dostęp do specjalistycznej wiedzy naszych informatyków, oszczędność czasu i zasobów ludzkich. To tylko kilka zalet wynikających z outsourcingu. Tego typu usługi szczególnie doceniają małe i średnie firmy.

W związku z tym KompServis oferuje Państwu możliwość powierzenia nam opieki IT nad Państwa firmą. Koszt obsługi firmy zależy od wielu czynników m.in. od liczby komputerów, ilości wizyt w miesiącu, czasu reakcji na zgłoszoną usterkę. Ponad to, każdą umowę outsourcingową negocjujemy indywidualnie z przedstawicielami firmy. Usługa polegająca na zajęciu się wszelkimi możliwymi aspektami informatyki w Twoim przedsiębiorstwie. Naszym klientom proponujemy także pakiety godzinowe tzn. płacisz nam tylko za czas Tobie poświęcony – według potrzeb klienta.

Pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z tej innowacyjnej obsługi, która niesie za sobą wiele korzyści. Miedzy innymi są to: podniesienie jakości usług informatycznych, niezawodność i bezpieczeństwo systemów IT. Usługi wykonywane w ramach umowy serwisowej są bezpłatne co daje niższy koszt prowadzenia obsługi systemu informatycznego i wiele innych.

Dodatkowo jako nieliczna firma, KompServis w ramach usług outsourcingowych oferuje także administracje oraz prowadzenie strony WWW. Dzięki profesjonalnej kadrze copywriterów i grafików potrafimy zapewnić państwu ciągłe aktualizowanie oraz rozwijanie strony firmowej.